Очільник області побував із робочим візитом на підприємствах Смілянщини

P1090958-1536x1152Всі відповідальні інвестори Черкащини отримають сприяння голови Черкаської обласної державної адміністрації. На цьому Сергій Сергійчук наголосив під час робочого візиту на підприємства Смілянського району – “Фірмою “Технокомплекс” та “Кондитерською фабрикою “Меркурій”, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

– В нашій області успішно працюють та розвиваються такі компанії, як «Технокомплекс», торгова марка «Славна». Компанія вже майже 30 років є одним з найбільших в Україні виробників медичних засобів одноразового використання. Саме тих засобів, які в час боротьби з пандемією є надзвичайно важливими – медичні маски, халати, бахіли, – говорить Сергій Сергійчук.

Фірма створила 350 робочих місць, а цього року інвестувала близько 4 млн грн в розширення виробництва засобів медичного призначення.

Також Сергій Сергійчук ознайомився із роботою “Кондитерської фабрики “Меркурій”, яка займається виготовленням карамелі. Як розпоів директор Євген Таран, на сьогодні підприємство виготовляє широкий асортимент карамельних виробів.

У 2017 році побудовано сучасний корпус фабрики та успішно проведено процедуру сертифікації виробництва фірмою Quality Austria. На сьогодні частина експорту в загальній реалізації становить 58 %, налагоджено співпрацю з 20 країнами – експортерами, в т.ч. 13 країн ЄС.

Тут працює 266 осіб. Працівники мають всі соціальні гарантії та все для того, що необхідне для продуктивної праці і отримання задоволення від роботи.

Голова ОДА додав: аби роботу по залученню інвестицій в економіку області зробити системною, при Черкаській ОДА незабаром створять Інвестиційний Офіс.

P1090958-1536x1152 P1540604-1536x955 DSCF7128-1536x1024

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *