Очільник області перевірив, як проводять реконструкцію відділень у 8 лікарнях Черкащини

«Велике будівництво» на Черкащині – одна із пріоритетних програм. У її межах запланована реконструкція приймальні відділень у 8 лікарнях Черкащини.


На цьому наголосив голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук. Він перевірив хід робіт у відділеннях  Сміли, Звенигородки та Умані, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Відділення відновлять у:

– Черкаській обласній лікарні;
– ІІІ Черкаській міській лікарні;
– Смілянській міській лікарні;
– Уманській міській лікарні;
– Звенигородській центральній районній лікарні;
– Золотоніській центральній районній лікарні;
– Канівській центральній районній лікарні;
– Корсунь-Шевченківській центральній районній лікарні.

У приймальні відділення потрапляє пацієнт у випадку екстреної ситуації. Приміщення мають єдиний брендбук, стандарти облаштування приміщень та відповідний перелік обладнання. Тут надаватиметься невідкладна допомога та обстеження.

– За кошти Міністерства охорони здоров’я закуплять УЗД-апарат, ендоскопічне обладнання, кардіомонітори, дефібрилятор, апарат ШВЛ, лабораторне обладнання, МРТ, ангіограф та комп’ютерний томограф. Приймальні відділення Черкащини мають бути високофункціональними, оснащеними сучасним медичним обладнанням для надання якісної медичної допомоги, – говорить Сергій Сергійчук.

На кожному із відділень передбачено утеплення фасаду, облаштування заїздів для “швидких”, облаштування реєстратури, окремого входу для пацієнтів із можливим інфікуванням, зони реанімації, загальномедичної зони, зокрема операційної зали, високотехнологічного діагностичного блоку.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *