Очі дітей сяяли від щастя

Новорічні свята сповнені незвичайним піднесенням та очікуванням дива. У Новому році хочеться, щоб усі негаразди залишились позаду, щоб наші домівки наповнились щастям, радістю, злагодою та любов’ю. Вся країна, звичайно, чекає миру, а ми, сміляни, гордимося своїми воїнами-захисниками, яких війна розкидала по всьому Сходу.88
Ось недавно зустріла я свого випускника, який приїхав у відпустку. У нього троє дітей, можна було б відсидітися вдома, а він з перших днів війни на передовій мінометником. І сказав: «Хлопців своїх не залишу, з ними – лиш до переможного кінця, швидше б у наступ». Дуже був вдячний волонтерам громадської організації «Територія гідності» за ті хвилини захоплення й радості, які подарували вони діткам наших захисників.
До діток завітали з подарунками Дід Мороз і чарівна Снігуронька, а супроводжував їх капітан з військкомату Олександр Музика.
Та на цьому казка не закінчилася. 2 січня гостинно зустріли дітей у Будинку культури казкові герої з танцями та піснями, з новорічними вітаннями. А 11 січня для діток була організована подорож автобусом до Черкаського драмтеатру на виставу «Дорога до сонця», в якій казковість переплітається з сьогоденням, добро перемагає зло. По закінченню вистави діток гостинно почастували у ресторані «МакДональдс». Також відвідали торговельний заклад «Любава».
Очі дітей сяяли від щастя, адже кожна дитина чекає зимових канікул з нетерпінням, і ці зимові канікули, сподіваюсь, надовго запам’ятаються юним смілянам.
Висловлюємо велику подяку всім благодійникам, які допомогли організувати святковий захід та подарували радісні моменти життя, зокрема особисто секретарю міської ради Ярославу Березаню, адміністратору «МакДональдса» Ігорю Шапошнікову, а також адміністрації Черкаського драмтеатру.
Л.Гуріненко,
Т.Деркач,
ГО «Територія гідності»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *