Відбулося чергове засідання виконкому

img_20190207_1437357 лютого під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка відбулося засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 14 членів виконкому. На порядок денний було винесено 14 питань.

Члени виконкому розглянули питання та прийняли відповідне рішення щодо стану військового обліку за 2018 рік і заходи щодо його поліпшення на 2019 рік. На засіданні були ухвалені рішення щодо внесення змін до складу комісії щодо регулювання діяльності у сфері розміщення зовнішньої реклами на території міста, надання дозволів на розміщення рекламного щита. П’ять проектів рішень виконкому щодо погодження розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (торгівельних кіосків для сезонної торгівлі квасом) ФОП Шуліці Д.С. перенесено для розгляду на наступне засідання виконкому до остаточного з’ясування сплати податків підприємця у бюджет міста.

На засіданні було ухвалено рішення щодо проведення у березні 2019 року міського конкурсу «Смілянська пані – 2019».

Начальник управління житлово-комунального господарства Сергій Чередніченко озвучив текст додаткового проекту рішення щодо обмеження руху вантажного транспорту по вулиці Соборній (дільниця від в’їзду у місто до території районної лікарні). Запропоновано проїзд транспорту здійснювати по вулицях Трипільська – Незалежності – Севастопольській  – Перемоги. Дане питання члени виконкому вирішили доопрацювати та розглянути на наступному засіданні виконкому.

На засіданні були розглянуті та ухвалені відповідні рішення, підготовлені службою у справах дітей.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *