Область закуповує кисневі концентратори на понад 17 млн грн

DSCF5823-1536x1047Процедури із закупівлі 243 кисневих концентраторів тривають на Черкащині. На це держава спрямувала 17 млн грн. Киснем насамперед обладнають лікарні, де приймають пацієнтів з підтвердженими випадками коронавірусної інфекції.

На цьому наголосила заступниця очільника області Лариса Кошова, передає пресслужба Черкаської ОДА.

Нині на Черкащині визначені для лікування пацієнтів з COVID-19 вісімнадцять лікарень. Тут діють 647 ліжок. Лише за жовтень кількість ліжкомісць в області збільшили на 133, включивши до переліку лікарень першої хвилі 6 медзакладів. Наразі підписання договорів з НСЗУ чекає Уманська центральна районна лікарня. Загалом по області завантаженість ліжок становить 58,7%.

– Нині ми активно проводимо роботу із забезпечення ліжок киснем, – зазначила Лариса Кошова. – На це ми отримали 17 млн грн субвенції з державного бюджету. Ці кошти розподілені і вже зараз проводимо заходи із закупівлі. 243 кисневих концентратори. У перспективі маємо завдання від профільного міністерства розширити ліжковий фонд для прийому пацієнтів з ковід. Тобто передбачити під лікування хворих на коронавірус 30% всього ліжкового фонду Черкащини. Ці ліжка також маємо забезпечити киснем. Тож ми вже направили до МОЗу заявку на додаткову закупівлю кисневих концентраторів.

Наразі забезпеченість кисневою підтримкою складає 63,5 %.

Також заступниця наголосила, що госпіталізують лише тих пацієнтів, хто має для цього показання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *