Область з комплексною програмою розвитку мобілізаційної готовності

Депутати обласної ради на черговій сесії підтримали комплексну програму забезпечення функціонування та розвитку мобілізаційної готовності та мобілізації,

фінансування заходів, спрямованих на підвищення рівня бойової готовності військових частин ЗСУ, Нацгвардії України та Державної прикордонної служби України. Вона діятиме на Черкащині у 2016 – 2017 роках.
Програма спрямована на реалізацію в області державної політики у сфері захисту незалежності та територіальної цілісності держави, а також надання допомоги військовим частинам у мирний час та особливий період. Заступник директора Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Черкаської ОДА Микола Шевчук говорить, що виконання програми допоможе реалізувати одне з головних завдань сьогодення – проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів, а також усебічне забезпечення територіального батальйону охорони, боєздатності передислокованих та військових частин, які були сформовані під час часткової мобілізації у мирний час та особливий період.
– Враховуючи загострення суспільно-політичної ситуації на сході України, факти неприхованої агресії, активізацію дій незаконно створених збройних формувань проросійського спрямування, необхідно підтримати Збройні Сили України, інші військові формування у боєздатному стані, нарощувати їх здатність давати відповідь реальним і потенційним загрозам України, – зазначив Микола Шевчук. – Відзначу, важливою складовою ухваленої програми є прийняття громадян України на військову службу за контрактом,
Крім того, за його словами, за програмою державні адміністрації мають налагодити взаємодію з органами військового управління Черкащини, вирішити питання формування та матеріального забезпечення військових частин територіальної оборони. Разом з тим, необхідно врегулювати питання надання шефської допомоги передислокованим та військовим частинам, які були сформовані під час часткової мобілізації.
Прес-центр Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.