ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ВЕРТЕПІВ

Цьогоріч гімназисти-шестикласники створили вертеп і на Різдво із самісінького ранку і до пізнього вечора вітали смілян з дивом народження Спасителя.
– Наш клас працює у міжнародному проекті «Глобал Ком’юніті», – розповідає класний керівник 6-А Ірина Трохимівна Музика. – Тож ми вирішили показати партнерам із країн Америки та Європи українські традиції. Обрали віршований сценарій для Вертепу, розподілили ролі, заздалегідь почали репетиції і створення костюмів та реквізиту. Виступи знімали на камеру, тож після монтажу відправимо друзям.
Діти були в захопленні від ідеї Вертепу. Прем’єра відбулася на шкільній сцені: всім дуже сподобалося, нам аплодували. Потім ми виступали у центральній дитячій бібліотеці, Смілянському центрі зайнятості. На Різдво зібралися у капличці Київського патріархату, де нас благословив отець Михайло, а потім ми привітали прихожан. Це було дуже зворушливо і красиво у декораціях справжнього Божого храму під поглядами святих образів.
Пізніше ми, як і наші предки, ходили від хати до хати, вітаючи вчителів та родини учнів. Усюди нас радо зустрічали, а після виступу пригощали солодощами. Нам вдалося зібрати певну суму грошей, яку витратили на спільну екскурсію до фабрики ялинкових прикрас під Києвом.
Наприкінці січня у Черкасах відбувся обласний святковий фестиваль «Щедрівочка щедрувала», куди були запрошені колективи з міст і сіл Черкащини. Мета фестивалю – вивчення, відтворення і збереження народних традицій краю. Учасники для виступів обрали різні сюжети, але навіть однакові пісні звучали по-різному з різним аранжуванням. Яскраві костюми і святкові дійства нікого не залишили байдужими. Вертеп гімназистів відзначено дипломом фестивалю.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *