Черкаська служба зайнятості пропонує пошукачам роботи понад 15 тисяч вакансій

обласна-служба-3З початку року роботодавці Черкаської області проінформували обласну службу зайнятості про наявність 15896 вакансій. 36,3% вакансій пропонується у сільському господарстві, 17,1% на підприємствах та установах переробної промисловості, 11,6% – в оптовій та роздрібній торгівлі.

Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА з посиланням на обласний центр зайнятості.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування, на представників найпростіших професій, на працівників сфери торгівлі та послуг.

Серед кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства найбільш затребувані робітники на лісокультурних роботах, робітники з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, оператори машинного доїння, тваринники, рибалки прибережного лову, плодоовочівники, лісоруби, птахівники.

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – бухгалтерів, агрономів, вчителів закладів загальної середньої освіти, економістів, а також сестер медичних.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники службових та виробничих приміщень, вантажники,  укладальники-пакувальники, контролери енергонагляду.

Станом на 1 травня 2019 року у базі даних обласної зайнятості налічувалося 1330 вакансій. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про 596 пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Середній  розмір заробітної плати у вакансіях становив майже 5,9 тис. грн

За професійними групами, середній розмір оплати праці у вакансіях для законодавців, вищих державних службовців, керівників становив більше 7,2 тис. грн, для кваліфікованих робітників з інструментом – 6,5 тис. грн, для робітників з обслуговування та експлуатації устаткування і машин – 6,0 тис. грн, для професіоналів – 6,2 тис. грн, для фахівців – 6,6 тис. грн, для технічних службовців – 4,8 тис. грн, для працівників торгівлі та послуг 4,9 тис. грн, кваліфікованих працівників сільського господарства – 5,4 тис. грн, представників найпростіших професій розмір оплати праці становив 4,9 тис. гривень.

Найвищий розмір оплати праці станом на 1 травня пропонується у вакансіях для командира повітряного судна (літака, вертольота) 28 тис. грн, інженера з автоматизованих систем керування виробництвом 20 тис. грн, інженера-електромеханіка гірничого 20 тис. грн, начальника виробничого відділу 15,4 тис.грн, головного інженера 15 тис. грн, механіка з ремонту транспорту 15 тис. грн, лісоруба  15 тис. грн, фарбувальника (виробництва текстилю) 15 тис. грн.

Всього, з початку 2019 року послугами обласної служби зайнятості скористалися  понад 29,0 тис. безробітних громадян, що на 2,6% менше, ніж за цей період  2018 року. За видами економічної діяльності, серед безробітних, які мали професійний досвід,  29,4%  раніше працювало у  сільському, лісовому та рибному господарстві; 14,3% в оптовій та роздрібній торгівлі; 12,9% у переробній промисловості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *