Обласна дитяча лікарня отримала сучасне обладнання

120654614_183744206601730_9187938878054371394_oЧеркаська обласна дитяча лікарня отримала сучасний апарат для зварювання тканин від українського виробника Свармед вартістю 144 тис. грн.

Його придбали завдяки благодійним внескам соціально відповідального бізнесу Черкаської області на рахунок «Спільнодії Черкащини», інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Застосування цього апарату дозволить зменшити час проведення операцій майже вдвічі, а також зменшить крововтрати та імовірність післяопераційних ускладнень. Буде застосовуватись як під час лапароскопічних втручань, так і під час інших операцій для дітей різного віку. Загалом планують скористатися цим інструментом для порятунку близько 800 маленьких пацієнтів на рік.

Медичний заклад отримав не лише сам апарат із додатковим інструментарієм, але і навчальну програму, за якою лікарів підготують до користування електрокоагулятором, а також гарантійне обслуговування. Його перевагою є умова: якщо обладнання вийде з ладу – його відразу заберуть в ремонт, натомість нададуть для користування нове. Це все забезпечує тристоронній договір між Черкаською агенцією регіонального розвитку, медичним закладом та виробником.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *