Об’єднані громади Черкащини отримали землі у комунальну власність

6 червня, синхронно з усіма областями України, Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області передало у комунальну власність об’єднаним територіальним громадам землі сільськогосподарського призначення державної власності. Майже половина усіх ОТГ регіону – 12 громад – отримала 1457 ділянок загальною площею 15 167 гектарів, інформує видання «ВиЧЕрпно».

У цей день Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування (створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону), організував прес-тур з головами громад і мешканцями ОТГ, які роками чекали на землю.

Цього дня землю було передано Ротмистрівській ОТГ (Смілянського району),а також Білозірській і Степанківській ОТГ (Черкаського району), Ліплявській (Канівського району), Бузівській (Жашківського району), Моринській і Стеблівській (Корсунь-Шевченківського району), Михайлівській (Кам’янського району), Мокрокалигірській (Катеринопільського району), Буцькій (Маньківського району), Тальнівській, Жашківській ОТГ.

Найбільше землі отримала у розпорядження Стеблівська ОТГ – більше 3000 гектарів. Ще 12 громадам земельні ділянки буде передано до кінця року, відповідно до розробленого Держгеокадастром план-графіка. Підставою для передачі громадам земель сільгосппризначення державної власності в комунальну власність є розпорядження КМУ від 31.01.2018 р.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *