Обережно шахраї

Викрито злочинне угрупування, на гачок до якого потрапила велика кількість громадян України. Громадянка Н., діючи з корисливих мотивів, з метою заволодіння чужим майном, шляхом обману, розробила злочинний план та створила злочинну груп, до якої залучила громадянку А., громадянина Г. та Громадянина О.
Ці особи зорганізувались для скоєння злочинів – заволодіння чужим майном, діючи при цьому за єдиним планом злочинних дій з розподілом функцій кожного підпорядковуючись під час злочинної діяльності цій же громадянці Н. та свідомо виконували усі її вказівки.
Зміст злочинної діяльності даного угрупування полягав у тому, що вони підшукували фотографії автомобілів, проводили моніторинг цін з метою встановлення найбільш привабливої, значно нижчої за ринкову, виписували характеристики автомобілів. Після цього знаходили місця з вільним доступом до точки вай-фай до мережі Інтернет, розміщували за допомогою ноутбука на Інтернет-сторінці з продажу автомобілів фотографії та описання технічних характеристик цих автомобілів та контактні телефони.
Після чого вели переговори про терміновий продаж автомобіля за заниженою ціною і у разі отримання згоди, для бронювання даного автомобіля покупцю необхідно було перерахувати кошти як завдаток на банківську карту, номер якої злочинцями повідомлявся СМС-повідомленням. Після перерахування коштів отримували гроші через банкомат.
Після проведеної операції телефони, сім картки та банківські карти знищувались, а отримані кошти розподілялись між співучасниками угрупування.
За час існування шахрайського угрупування протягом одного року їм вдалося здобути злочинним шляхом майже 200 000 гривень і ошукати 52 громадян по всій території України.
Тому хочу попередити жителів міста Сміла та Смілянського району не потрапити на гачок шахраїв!
Юрій Шамрай, інспектор Смілянського МРП Смілянського МРВ КВІ
УДПтСУ в Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *