Нині у нашій області для захисту від коронавірусу є дві вакцини

вакцинаСьогодні вся країна продовжує своє життя в умовах пандемії COVID-19. Тому проведення профілактичних щеплень проти COVID-19 не втрачає своєї актуальності.

В обласному лабораторному центрі контролю та профілактики хвороб нагадують, мешканці Черкас та Черкаської області можуть безкоштовно зробити щеплення проти COVID-19 двома вакцинами: CoronaVac та Janssen. У вересні очікується надходження вакцини Comirnaty (Pfizer).

Для первинного курсу вакцинації від коронавірусу всі особи віком від 18 років мають отримати дві дози вакцин Comirnaty (Pfizer) або CoronaVac, або одну дозу вакцини Janssen.

Бустерне щеплення можуть зробити всі люди віком від 18 років, які отримали базовий курс вакцинації понад шість місяців тому. Для бустерної дози може бути використана будь-яка вакцина проти COVID-19, яка є в наявності.

Також в Україні дозволено введення другої бустерної дози проти COVID-19, яка проводиться щонайменше через чотири місяці після першої дози всім особам віком від 60 років, а також особам 18-59 років із хронічними захворюваннями.

На території України дозволено щеплення дітей від COVID-19 з 12 років. Діти можуть щепитися від COVID-19 двома дозами вакцини Comirnaty (Pfizer).

Для отримання щеплень проти COVID-19 необхідно звернутися до свого сімейного лікаря, який надасть консультацію, повну інформацію про вакцини та організує проведення профілактичних щеплень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.