Нині у Черкаському районі проживає понад 53 тисячі ВПО

Черговий транш допомоги захисникам, закінчення опалювального сезону, соціальний захист військовослужбовців та ряд інших актуальних питань обговорили на нараді із керівниками управлінь, відділів РДА.

На цьому тижні у Черкаському районі готуюоть черговий транш допомоги.

Щодо завершення опалювального сезону. Зважаючи на те, що протягом трьох діб середньодобова температура зовнішнього повітря більше +8°С, з 1 квітня 2024 року прийнято рішення завершити опалювальний період 2023/2024 років для об’єктів соціальної сфери, населення та інших споживачів Черкаського району. Жителів району просять свідомо та раціонально використовувати електроенергію.

Щодо містобудування і архітектури. За І квартал поточного року видано 24 будівельних паспорти на будівництво житлових будинків та господарських споруд, 4 паспорти прив’язок для провадження підприємницької діяльності та надано вихідні дані на проектування і будівництво 10 об’єктів. Підготовлено та видано 87 витягів з містобудівної документації для проєктів відводу земельних ділянок населених пунктів району.

Соціальний захист. Відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли, та осіб з інвалідністю, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення. Відповідну грошову компенсацію призначено ветерану війни, особі з інвалідністю внаслідок війни ІI групи.

Станом на 01.04.2024 загальна кількість зареєстрованих ВПО по району становить 53 559 осіб, з них: м.Черкаси – 25 768 осіб, м. Сміла – 6 415 осіб, м. Канів – 3 768 осіб.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.