Нині у Черкаському районі очно працюють 98,8% загальноосвітніх закладів

Відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів за заступників голови Черкаської районної військової адміністрації.

Присутні доповіли про проведені роботи у підпорядкованих структурах за минулий період та окреслили плани роботи на поточний тиждень.

Цими вихідними нашу область накрив шквальний вітер, який створив чимало неприємностей у районі. Силами надзвичайників оперативно ліквідовано наслідки негоди.

Наразі у районі очно працюють 98,8% загальноосвітніх закладів та 88,6% дошкільних закладів освіти. Триває робота щодо досягнення показника у 100%.

Також цього тижня відбудеться засідання новоствореної ради ВПО, де буде обговорено організаційні питання роботи ради та питання спільної координації зусиль для поліпшення становища внутрішньо переміщених осіб у Черкаському районі.

Станом на 30.10.2023 загальна кількість зареєстрованих ВПО у Черкаському районі становить 53 912, з них: у Черкасах – 25 157, Смілі – 6 596 та у Каневі – 3 834 осіб.

Не зупиняють у районі у щодо допомоги нашим Силам оборони. Підсилюють усім необхідним: автомобілі, військове приладдя, продукти харчування, засоби гігієни та інше.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.