Новорічний подарунок для дітей учасників АТО від народного депутата

DSC01777Новорічні свята – це завжди подарунки та час здійснення найзаповітніших мрій. Несподіваним і приємним подарунком від народного депутата України Сергія Рудика для 22 дітей, батьки яких приймали участь в АТО, стала поїздка на Різдвяні свята до Прикарпаття. З 2 по 9 січня родини населених пунктів Солотвино, Монастиричани, Маняви та Старих Богоричан Івано-Франківської області гостинно приймали смілян. Проживаючи в сім’ях, діти переймали прадавні звичаї: святкували Різдво Христове, ходили колядувати, познайомились з побутом та стилем життя жителів Івано-Франківщини.

Цікавими для дітлахів стали пізнавальні екскурсії до діючої резиденції Президента України в селі Гута, сувенірного ринку, парку-музею «Карпати в мініатюрі» та зоопарку міста Яремча. Особливо запам’ятались концерти, організовані учнями загальноосвітньої школи села Гути та самодіяльними аматорами Будинку культури міста Богородчани.
Від імені дітей та батьків дякуємо Сергію Ярославовичу та його помічникам за такі дивовижні канікули, незабутні враження і нові знайомства, адже цей відпочинок запам’ятається назавжди, діти ніколи не забудуть своїх друзів, в сім’ях яких жили.
Соціальні педагоги Євгенія Гуртова та Олекесандр Зінкевич

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *