Новорічний подарунок переможцям конкурсу

2Напередодні Нового року гарним святковим настроєм учні школи №3-колегіуму поділились з усіма смілянами. На одній із центральних вулиць міста, на бульварі графа Бобринського, старшокласники нашого закладу прикрасили пишну красуню-ялинку. Встановив її приватний підприємець Андрій Черничко, а учні 1-11-х класів виготовили та принесли різноманітні іграшки. І тепер новорічне диво дарує радість і дорослим, і малечі.
Та найбільшу радість принесла ця ялинка нашій школі. Такі ялинки Андрій Черничко встановив у різних мікрорайонах міста, і прикрашали їх учні шкіл №1, 7, 10. А потім пан Андрій провів конкурс на кращу новорічну красуню. Головним призом був тенісний стіл.
Визначало переможців журі у складі представників шкіл, управління освіти, молоді та спорту та сам Андрій Черничко. Найкращою ялинкою визнали нашу, тож тенісний стіл став чудовим подарунком учням школи №3-колегіуму. Пан Андрій особисто привіз нам цей подарунок та подякував за креативність, відповідальність та небайдужість у ставленні до справи. А ми дуже вдячні Андрію за такий гарний приз!

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *