Новорічні дива для смілянських дітей

завантаження (1)Для смілянських дітей, які виховуються в сім′ях опікунів, піклувальників, прийомних сім′ях, дитячих будинках сімейного типу новорічні дива вже розпочалися.
У День Святого Миколая до вихованців двох дитячих будинків сімейного типу, які функціонують у нашому місті, з солодкими подарунками завітали співробітники Смілянської місцевої прокуратури та Смілянського відділу поліції.

24 грудня в міському Будинку культури відбулася благодійна вистава «В гостях у Попелюшки», яку переглянули 25 дітей, які виховуються в сім′ях опікунів, піклувальників.

Напередодні Нового Року дві дитини, які позбавлені батьківського піклування та виховуються в державних дитячих закладах, будуть передані до дитячого будинку сімейного типу Будакових Вікторії Володимирівни та Вячеслава Вікторовича і зустрінуть Новорічну ніч в родинному колі.

Служба у справах дітей вітає з прийдешнім Новим Роком сім’ї  опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, повідомляє офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *