Нова послуга: грошова компенсація за «Пакунок малюка» доступна тепер у «Дії»

ємалятноПодавати заяву на отримання комплексної послуги єМалятко відтепер можна онлайн одразу після народження малюка. Грошова компенсація за «пакунок малюка» тепер входить до комплексу послуг єМалятко, інформують у Телеграм-каналі додатку “Дія”.

Більше не потрібно йти в 11 установ, замовляти 37 документів та витрачати 30 годин на отримання послуг для новонароджених!

Зверніть увагу, компенсацію можуть оформити лише ті батьки, які обрали гроші замість пакунка малюка в пологовому будинку або управлінні соцзахисту населення. У грудні цього року сума компенсації становить 6 300 гривень👐🏻

Тож як отримати грошову компенсацію.

 Батько або матір дитини мають заповнити онлайн-заяву єМалятко особисто https://diia.gov.ua/services/yemalyatko

Одному з батьків немовляти необхідно відкрити спеціальний рахунок Пакунок малюка у відділенні ПриватБанку

Кошти буде зараховано тільки на цей рахунок. За них можна придбати дитячі товари офлайн або в інтернет-магазинах, список яких розміщений на сайті Міністерства соціальної політики https://bit.ly/3pTqGVg

Послуга з призначення грошової компенсації за «пакунок малюка» запроваджена Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством соціальної політики, Національною сервісною службою за сприяння Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.