Нічний дизель знову сполучить станцію ім.Т.Шевченка з Гребінкою

«З 1 лютого дизель-поїзд прямує до ст. Гребінка, а отже пасажири з Черкас за ніч матимуть можливість доїхати до Ніжина(Чернігова),Полтаву та Київ. Так само як і навпаки. Тут не буде опису збору сотні звернень та те, як довго це добивалось. Все склалось швидко», – пише у «Фейсбуці» користувач Олександр Рудоманов.

«Так моніторячи сайт залізниць на предмет покращень, я помітив, що приміський дизель-поїзд 6074\6061, котрий є нічним і раннішнім не доїжджає до пересадочної станції Гребінка, а має обмеження руху до ст. Драбове-Багрятинське чим обмежує пасажирів в можливостях пересадки пасажирів з гілки ім.Шевченка-Гребінка в пересадку на приміські поїзди в міста Полтаву та Огульці на приміський поїзд №6354 та в напрямку Прилук та Ніжина на приміський поїзд №6522.Так і навпаки.

Спочатку отримав наступну відповідь: «Повідомляємо Вам, що дизель-поїзд №6061/6074 сполученням ім.Т.Шевченка-Драбове курсує даним маршрутом понад 15 років».

На пальцях це означало, що пасажири гілки Шевченко-Гребінка не мали можливості виїхати ввечері і зранку бути в Полтаві, Києві, Прилуках. Мене це здивувало і я вирішив допомогти людям.

Колись давно, внаслідок постійних звернень по Одеській залізниці, я обмінявся номером з начальником одного з управлінь. Зателефонувавши я отримав номер відповідальної особи за графік, після чого почались перемовини, підкріплені зверненнями громадян. Перемовини закінчились успіхом. Також було депутатське звернення від Андрій Іллєнко щодо продовження дизель-поїзда до Гребінки. Відповідь вам надаю.

Дизель-поїзд прибуває з Шевченко о 00:43,а вже о 2:10 і 2.15 пасажири можуть їхати на Ніжин(Чернігів) та Полтаву. На Київ о 4.55. Зараз депутати обласної ради підготували та направили подяки відповідним особам Одеської Залізниці», – зазначає пасажир, інформує Прочерк

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *