Незвичайна лекція для майбутніх фінансистів-економістів

6 квітня 2016 року для студентів Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ відбулася незвичайна лекція в Смілянській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області.

Студенти групи ФН-9-13 виявили щиру зацікавленість до моментів роботи сучасного податкового інспектора. Головний державний інспектор сектору організаційної роботи Боревич Наталія Олександрівна та викладач Борис Тетяна Андріївна провели цікавий екскурс студентів у відповідальну, напружену та цікаву роботу податківця.

“Найголовніше в діяльності податківця – робота з людьми, – наголосив Синьогуб Костянтин Іванович, – начальник Смілянської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області. Щоб із сьогоднішнього студента вийшов чудовий податковий інспектор, потрібно володіти теоретичними і практичними знаннями, а головне – уміти гармонійно їх об’єднувати в процесі роботи.”

Студенти та викладачі Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ щиро вдячні за плідну спільну роботу задля України, її сьогодення і майбутнього.

Джерело: СПЕК ЧДТУ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *