Незаконний видобуток цінних корисних копалин– повідомлено про підозру

Повідомлено про підозру колишній службовій особі одного з товариств – видобувачів корисних копалин за фактами незаконного видобування корисних копалин державного значення та службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки.

Встановлено, що колишній голова правління одного з акціонерних товариств області, яке займається видобуванням цінних корисних копалин, порушуючи норми чинного законодавства та знаючи, що дія спеціального дозволу на користування надрами згідно з наказом Державної служби геології та надр України зупинена, проігнорував вказаний наказ та не зупинив виробничо-господарську діяльність товариства.

Під його керівництвом товариство продовжувало спустошення родовища, що призвело до незаконного видобутку понад 2,5 тис. тонн корисних копалин загальнодержавного значення.

У результаті протиправних дій інтересам держави завдано збитків на суму, що перевищує 1,1 млн грн.

Довідково: санкцією частини 2 статті 240 Кримінального кодексу України передбачено штраф від 400 до 700 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Санкцією частини 2 ст. 367 Кримінального кодексу України передбачено позбавлення волі на строк від двох до п’яти років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.