Незаконне збільшення ціни на товари – до бюджету стягнуто понад 110 тис грн

Черкаська обласна прокуратура забезпечила участь у розгляді справи за позовом Черкаського міського зоологічного парку до одного з товариств Черкащини про стягнення коштів за нікчемними додатковими угодами щодо збільшення ціни на товар для підприємства.

Прокуратур у суді довів, що суб’єкт господарювання неправомірно ініціював перед зоологічним парком питання про укладення додаткових угод щодо збільшення ціни на товари на понад 20%. У результаті чого остаточна ціна стала вищою за ті пропозиції, які пропонували інші учасники торгів.

Коливання ціни товару на ринку при укладенні додаткових угод не підтверджено. Таким чином сторонами безпідставно змінено істотні умови договору.

Господарський суд Черкаської області задовольнив позов та зобов’язав товариство сплатити незаконно отримані кошти, що призвело б до наповнення бюджету на 110 тисяч гривень.

Однак не бажаючи сплачувати кошти до бюджету, черкаське товариство оскаржило вказане рішення суду.

Північний апеляційний господарський суд підтримав правову позицію прокурора щодо незаконності збільшення цін та залишив рішення суду першої інстанції про стягнення 110 тисяч гривень до місцевого бюджету в силі, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.