Незабутні враження від райського куточка

P1060241Під час табірної зміни ми, учні 7-А класу школи №3-колегіуму, вирішили помандрувати мальовничими стежками Національного парку «Межигір’я». Увійшовши у ворота, відразу ж наче перенеслися в казку, створену магами й чарівниками. На території у майже 140 гектарів розкинувся справжній курорт із парками, набережною, рукотворними озерами, які живляться водою артезіанських свердловин, багатоярусним водоспадом і навіть зоопарком.

Ми відвідали кінологічний центр, у якому мешкають великі та маленькі, злі та лагідні собачки, а також грумерську, тренажерну залу, басейн – все, щоб готувати вихованців до виставок. Під час екскурсії  ми побачили  VIP залу з кубками та нагородами собак, дізналися, що кінологи пишаються тим, що для АТО підготували собак, які шукають вибухівку.  

Далі спустилися на набережну  та  вирушили до музею автомобілів. Класний музей, хоч і без особливо рідкісних екземплярів, але все одно більшість автомобілів ‒ колекційні. І нарешті невеличкий зоопарк зі славнозвісними страусами. Вольєри з тваринами розміщені по всій території, а оленів, фазанів, качок та лебедів  ми бачили просто на території парку.

Швидко сплинув час. І ось, розмістившись в автобусі, із радістю та бажанням ще раз сюди повернутись зі своїми рідними, ми вирушили до рідної Сміли  ділитись враженнями.

Полтавець Анна, Пошиваник Анастасія,

учениці 7-А класу школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *