Невідомі погрожували депутату обласної ради зі Сміли

Депутату Черкаської обласної ради, який є головою тимчасової комісії з розслідування фальсифікацій виборів 2015 року в облраду, смілянину, Олексію Давиденку погрожували.

Про це він повідомив у коментарі виданню «Кропива».

– Сьогодні вранці в м. Сміла, коли я прийшов до гаража та сів за кермо, щоб виїхати, позаду автівки з’явилося два молодика у балаклавах. Вони почали кричати щоб я не виходив з автівки та сказали, що я маю зупинитися і не проводити комісію по розслідуванню фальсифікацій виборів. Згодом вони зникли, а я викликав поліцію, – повідомив Олексій Григорович.

За його інформацією вже завтра має відбутися чергове засідання комісії в обласному будинку рад де будуть вчергове заслуховувати представників правоохоронних органів. До того ж, за його словами, нині відбувається тиск на депутатів, щоб недопустити кворуму засідання.

Нагадаємо, що мова йде про спробу фальсифікацій виборів до Черкаської обласної ради у 2015 році. За тривалий час розслідування замовники фальсифікацій не встановлені, а з двома виконавцями прокуратура хотіла затвердити угоди про визнання винуватості та примирення. Однак суди відмовилися їх затверджувати, а справу відправлено на подальше досудове розслідування.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *