Невдовзі запрацює новий державний онлайн-ресурс для закупівлі дров

62f24335f2c76542254543До початку опалювального сезону планується запуск державного онлайн-ресурсу для продажу дров населенню «ДроваЄ». Зараз він на стадії розробки.

Про це повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля Держлісагентство інтенсивно готується до опалювального сезону 2022-2023 рр. Міністром захисту довкілля та природних ресурсів Русланом Стрільцем поставлено завдання збільшити обсяги заготівлі дров для достатнього забезпечення населення паливом. Особлива увага приділяється забезпеченню дровами тих областей, енергетична інфраструктура яких постраждала внаслідок повномасштабного вторгнення рф.

“Ми розуміємо, що окрім заготівлі необхідних об’ємів продукції, потрібно також забезпечити громадян простим і комфортним інструментом для її замовлення. Тому ми почали розробку державного онлайн-магазину дров. Скоро замовлення дров стане таким же простим і зручним процесом, як і шопінг в улюбленому онлайн-магазині”, – пояснив заступник Голови Держлісагентства з питань цифровізації Віктор Смаль.

Для покупки дров необхідно буде виконати кілька простих кроків:
Зареєструватися на ресурсі;
Обрати лісгосп;
Визначитися із типом дров’яної продукції та її об’ємом;
Здійснити оплату.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.