Невдовзі розпочнеться третій етап підвищення пенсій

індексація пенсійПенсію цьогоріч підвищать у шість етапів. Два із них уже відбулися у січні та березні. Так, із 1 січня мінімальна пенсія особам, які досягли 65 років, та мають відподний страховий стаж, зросла на 300 гривень. Із 1 березня відбулася індексація пенсії із застосуванням коефіцієнта 1,11. Середній розмір підвищення 100 грн.

Наступний етап розпочнеться у квітні, повідомив начальник Смілянського відділу обслуговування громадян №7 (сервісного центру) Головного управління ПФУ в Черкаській області Олександр ЦІПЕРКО.

У квітні проведуть автоматичний перерахунок пенсії для пенсіонерів, які працюють.

Окрім того, із 1 липня буде підвищено прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, до 1 854 грн. У зв’язку з цим пенсіонерам перерахують надбавки до пенсії, а непрацюючим – доплати за понаднормовий стаж.

У жовтні передбачено збільшення виплати пенсіонерам віком понад 75 років, які мають стаж 20 років (для жінок) і 25 років (для чоловіків) – на 400 грн.

У грудні планується зростання прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, до 1 934 грн, а також в зв’язку зі збільшенням мінімальної заробітної плати до 6 500 грн.

Усі перерахунки проводяться автоматично та не потребують особистого звернення пенсіонера.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *