Невдовзі на Черкащині завершиться нерестова заборона. Що варто пам’ятати?

190902899_835202310417101_5242323999641958051_nНевдовзі на більшості водних об’єктах Черкаської області закінчиться нерестова заборона. 9 червня знімаються встановлені на нерестовий період заборони та обмеження любительського і спортивного рибальства.

Разом з тим, у Черкаському рибоохоронному патрулі звертають увагу любителів порибалити, повністю нерестова заборона зевершиться після закінчення нересту в придаткових водах, тобто після 30 червня.

Визначення поняття придаткових вод зазначене в Правилах любительського та спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України № 19 від 15.02.99 року.

Придаткові системи водойм – це непроточні при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера та інші водойми, в тому числі ті водойми, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені.

Черкаський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись заборон встановлених в весняно-літній нересторий період, бути відповідальними та в разі виявлення порушень вимог чинного природоохоронного законодавства телефонувати на гарячу лінію патруля.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *