Невдовзі місце проживання жителі Черкащини зможу реєструвати онлайн

місце проживанняЗ 1 квітня 2021 року органи реєстрації здійснюватимуть ведення реєстрів територіальних громад виключно в електронній формі. На сьогодні сформували реєстр 42 із 66 об’єднаних територіальних громад Черкаської області.

Для реєстрації місця проживання/ зняття з реєстрації потрібно буде заповнити коротку заяву на порталі або у застосунку Дія. Протягом року до експерименту приєднаються найбільші українські міста. Реєстрація місця проживання онлайн ‒ це спільна ініціатива Міністерства цифрової трансформації, Міністерства внутрішніх справ, Державної міграційної служби та Міністерства оборони.

Обласне Управління ДМС спільно з Департаментом регіонального розвитку Черкаської ОДА днями провели онлайн-навчання з представниками органів місцевого самоврядування щодо передачі інформації про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування в електронній формі.

Співробітникам відділу обліку та моніторингу Управління ДМС України в Черкаській області також окремо роз’яснили практичні аспекти документообігу в новій відомчій інформаційній системі ДМС, де відображатиметься актуальна інформація про місце реєстрації.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *