Несли на руках: поліцейські завдяки службовій собаці відшукали у засніженому полі пенсіонера

Айра швидко взяла слід чоловіка, який вийшов із дому та не повернувся. Його ледь живого знайшли в засніженому полі. Поліцейські на руках несли пенсіонера до дороги, де на нього чекали медики.

55-річний чоловік зник сьогодні орієнтовно третьої години у селі Кумейки Черкаського району. Схвильовані рідні одразу почали бити на сполох, коли помітили його зникнення.

Вони звернулися до правоохоронців та просили допомоги, адже розуміли, що самостійні пошуки серед ночі будуть марними. Окрім того, повідомили, що чоловік має проблеми із пам’яттю та не користується мобільним телефоном.

Поліцейські негайно розпочали пошуки та доклали максимум зусиль, щоб оперативно розшукати чоловіка. До пошуку залучили працівника кінологічної служби та службову собаку Айру, яка одразу взяла слід.

Вона вела поліцейських кілька кілометрів від села до поля, де й знайшли напівпритомного пенсіонера.

Чоловік сидів на землі, обпершись об стовбур дерева, і замерзав у сніговому заметі. Він був легко вдягнений та взутий у кімнатні пантофлі.

Правоохоронці винесли чоловіка з поля на руках до дороги, де на нього вже чекали медики. Наразі він у лікарні. Лікарі кажуть, що загроза для життя — минула.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.