Нещодавно вихованці БДЮТ Сміла відвідали мистецький фестиваль “Крутий заміс”

Екскурсія на Чигиринщину, землю козаків, стала пізнавальною подією для дітей, які були учасниками майстер – класу з випічки хліба, співали козацькі пісні, їли смачну кашу, розгадували квести, що сприяє розвитку інтересів, мислення, пам’яті, виховує зацікавленість та любов до своєї Батьківщини.

Метою поїздки на мистецький фестиваль було національно патріотичне виховання підростаючого покоління, знайомство з історією Холодного Яру.

Архітектурні шедеври, неймовірні пейзажі та кулінарні витонченості стали не лише частиною маршруту, але й різнобарвʼям, яке утворило неповторний образ подорожі.

Незабутні моменти під час активних пригод, спілкування з місцевими жителями та відчуття повного поглиблення в місцевий колорит стали ключовими складовими цієї подорожі.

Так, повертаючись додому, наші мандрівники привезли не лише валізи з пам’ятками та сувенірами, але й багаж емоцій, які залишаться з ними назавжди.

Ця подорож стала для них не просто відпочинком, але історією, про яку вони розповідають з радістю та теплом, надихаючи інших на власні захоплюючі подорожі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.