Нерест-2018: На Черкащині контролюючі органи спільно з громадськістю готові до роботи

Уже з 1 квітня на водоймах області розпочинається нерест. Працівники контролюючих органів спільно з громадськими активістами розробили відповідні плани-графіки роботи. Наразі відпрацьовують організаційні питання. Скоординував їхні подальші дії перший заступник очільника області Віталій Коваль у ході наради в ОДА.Віталій Коваль ознайомив присутніх із основними завданнями, передбаченими розпорядженням голови обласної адміністрації – в межах оголошеного двомісячника охорони та відтворення водних біоресурсів в області.

– Контролюючі органи разом із громадськими організаціями згідно з визначеними термінами здійснюватимуть оперативні рейдові перевірки на річках та водоймах області, – говорить Віталій Коваль. – Відповідні служби в межах своєї компетенції перевірятимуть й дотримання правил торгівлі, продажу та скупки риби, пильнуючи при цьому місця її можливої реалізації. Маємо з повною відповідальністю поставитись до цієї роботи, аби уникнути прикрих випадків браконьєрства.

Під час наради обговорили питання захисту заповідних зон Черкащини, наукового вилову риби, встановлених термінів рейдових перевірок на Кременчуцькому водосховищі та ін.

ПЕРЕЛІК ділянок, що відводяться для спортивного і любительського лову риби в період весняно-літньої заборони 2018 року.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *