Хабар за сприяння у реєстрації сільськогосподарської техніки – судитимуть двох спільників

Прокурори Черкаської прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно керівника однієї з організацій м. Суми та його спільника, які за неправомірну вигоду сприяли у незаконній реєстрації сільськогосподарської техніки.

Їм інкриміновано одержання неправомірної вигоди за вчинення незаконного впливу на службових осіб та підробка і використання підроблених документів.

Слідством встановлено, що керівник однієї з сумських організацій разом із жителем м. Черкаси виготовили підроблені документи про обстеження сільськогосподарської техніки, які є підставою для її реєстрації в уповноважених органах.

За сприяння в реєстрації обвинувачені одержали понад 15 тис. грн та обіцяли повпливати на службових осіб Держпродспоживслужби.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області, оперативний супровід – Управління СБ України в Черкаській області.

Довідково:
санкція ч. 2 ст. 369-2 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від 2000 до 5500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років;
санкція ч. 3 ст. 358 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк;
санкція ч. 4 ст. 358 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 2 років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.