Неподалік села правоохоронці виявили рибалку-порушника: завдана шкода – понад 500 тисяч гривень

Учора, близько 14-ї години, патрулюючи прибережну зону річки Сула, в адміністративних межах села Кліщинці, інспектори роти з обслуговування водних об’єктів помітили чоловіка в гумовому човні, що наближався до берега.

Поліцейські здійснили візуальний огляд човна та виявили в ньому заборонені знаряддя лову й свіжовиловлену рибу видів. Сума збитків завдана державі становить понад 535 тисяч гривень.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу та інспектора Державної екологічної інспекції. Незаконно виловлену рибу, заборонені знаряддя лову, гумовий човен та весло слідчі вилучили.

Правоохоронці нагадують, встановлені наступні терміни нерестової заборони на вилов водних біоресурсів: ➡️ на Кременчуцькому водосховищі з 8 квітня по 16 червня 2024 року;
➡️ у всіх інших річках (їхніх частинах) та їхніх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами) з 01 квітня по 20 травня 2024 року;
➡️ на всіх інших водних об’єктах в районі діяльності Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Черкаській області строки заборони передбачені Правилами любительського і спортивного рибальства та Правилами промислового рибальства у внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах (їхніх частинах).

На період заборони, згідно з оновленими Правилами любительського і спортивного рибальства, дозволено вилов одній особі за добу 3 кг + 1 шт. риби гачковими знаряддями добування (вилову) з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою з берега на ділянках, на яких дозволено здійснення любительського рибальства на період весняно-літньої заборони.

Забороняється в період нересту здійснювати вилов водних біоресурсів на нерестовищах та з берега.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.