Неочікувано… передчасно… боляче…

ПВ Пішов у засвіти наш коллега, надійний друг і незамінний помічник, відеооператор телерадіомовної студії «Тясмин» з багаторічним досвідом і просто світла Людина – Петро Васильович ЛЕВЧЕНКО.
Цінували за порядність, працелюбність, відповідальність, небайдужість. Петро Васильович був надійним, незамінним, коли потрібні допомога, підтримка, вирішення життєвих питань і просто приємне товариство. На роботі мав повагу і авторитет, вдома – тепло і любов, серед друзів та знайомих – вірність і відданість.

Він знімав на відеокамеру події та людей і тим самим писав історію Сміли для нинішнього та майбутніх поколінь. За понад 20 років у своїй професії став універсалом. Крім цього, у ненормованому складному графіку роботи знаходив час для рідних і близьких людей, для улюблених справ і захоплень – автомобілів, мисливства, риболовлі, поїздок і походів місцями рідної України, які відомі далеко не всім. На жаль, мрія нашого колективу пройтися разом незнаними стежками Холодного Яру так і не здійснилася.
Наші співчуття рідним. Ми пам’ятатимемо тебе, друже…
Колектив телестудії «Тясмин», газети «Сміла», КП «Медіа-центр», міськрайонна організація Національної спілки журналістів України

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *