Нелегального мігранта змусять повернутися додому

51-річного громадянина Туркменістану затримали та помістили за рішенням суду до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ) працівники Соснівського відділу у м. Черкаси Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС. Там він зможе перебувати до 6 місяців в очікуванні видворення.

Іноземець прибув в Україну у далекому 1999 році. На початку 2000-х одружився з українкою, народили сина, проте за кілька років шлюб розірвали.

Після розлучення документи, які давали б підстави легально знаходитися в Україні, громадянин Туркменістану не поновлював, а тому у 2017 році міграційники притягнули його до адміністративної відповідальності та ухвалили рішення про примусове повернення до країни походження або третьої країни. У встановлений строк самостійно з України не виїхав та почав переховуватися від міграційників.

Виявивши порушника міграційних правил вдруге у Черкасах, працівники ЦПМУ ДМС ухвалили рішення про його примусове видворення з країни та звернулися до суду щодо поміщення іноземця до ПТПІ.

Після виготовлення документів на повернення громадянин Туркменістану відправиться на батьківщину.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.