Недобросовісного орендаря землі зобов’язали сплатити до бюджету 1,2 млн грн неустойки

оренда земліГосподарським судом Черкаської області задоволено позов прокуратури про стягнення з колишнього орендаря земельних ділянок понад 1,2 млн грн неустойки за прострочення виконання зобов’язань з повернення об’єкта оренди.

Установлено, що після втрати права переукладення на новий строк договору оренди земельних ділянок площею 216 га у Катеринопільському районі товариство, не маючи на те підстав, продовжувало використовувати земельну ділянку.

Тому прокуратура звернулася до суду з позовом про повернення землі, який суд задовольнив. Водночас, після закінчення терміну дії договору оренди товариство продовжувало обробляти та використовувати земельні ділянки.

Відтак, прокуратура звернулася до суду та ініціювала стягнення з недобросовісного орендаря неустойки в зв’язку з порушенням зобов’язань перед державою, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Тож, тепер товариству доведеться сплатити ще й понад мільйон гривень за те, що вчасно не повернуло землю та використосувало для своїх цілей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *