“Небесні ліхтарики” можуть стати причиною пожежі

09082016В святкові та вихідні дні жителі міста з радістю долучаються до китайської традиції запуску «небесних ліхтариків» або «ліхтариків побажань». Різнокольорові кульки, що пливуть у вечірній час над містом для багатьох вже стали звичною картиною. Вони красиво підсвічуються вогнем від пальника. Летять при незначному вітрі на висоті до 500 метрів протягом 15-20 хвилин.

Щоб застерегти від можливих негативних наслідків використання «небесних ліхтариків», державна служба з надзвичайних ситуацій звертається до жителів міста, керівників торгівельних та громадських закладів не порушувати правила пожежної безпеки при їх використанні та вживати заходів по недопущенню та попередженню пожеж. Також нагадує про заборону запуску «небесних ліхтариків» в безпосередній близькості від дерев, ліній електропередач, автозаправок, будинків і споруд та використання їх при швидкості вітру більше 5 м/с, так як політ ліхтарика практично неконтрольований і вкрай небезпечний.

В період пожежонебезпечного періоду з оголошенням підвищених класів пожежної небезпеки їх використання заборонено і розглядається як недотримання правил пожежної безпеки при використанні відкритого вогню. Необдумане використання небесних ліхтариків під час пожежонебезпечного періоду тягне за собою адміністративне стягнення у розмірі до 170 гривень, повідомляє сайт Смілянської міської ради з посиланням на інформацію смілянського районного відділу Державної служби надзвичайних ситуацій в Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *