Названо переможців шахового турніру у Смілі

Наприкінці весни у шаховому клубі «Вертикаль» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради відбулися змагання з шахів «Весна-2017» серед школярів міста. Дані змагання стали підсумком роботи шахового гуртка за рік. Упродовж року проводились змагання у багатьох школах міста під девізом «Пошук талантів Смілянщини»; відбувся великий турнір з шахів у міському будинку культури, в якому взяли участь багато любителів цієї інтелектуальної гри; найкращі шахісти Смілянщини взяли участь у першості області, де наша команда стала найкращою на Черкащині, виборовши найбільшу кількість медалей. Наступні змагання – всеукраїнські.
Участь у турнірі «Весна-2017» взяли 25 шахістів зі Сміли та Смілянського району. Учасники були поділені на дві групи. У безкомпромісній боротьбі переможцями стали: у вищій лізі – Поліна Безсонна, Валерія Федун та Вікторія Тодорова (усі із ЗОШ №5); у першій лізі – Олександр Мороз (гімназія), Дарина Коломієць (ЗОШ №5) та Михайло Ховко (ЗОШ №1).
На завершення свята батьки та організатори пригостили учасників солодощами. Велику подяку висловлюємо головному тренеру та судді з шахів Анатолію Карчевському за розвиток даного виду спорту в місті.