Названо переможців першого відкритого чемпіонату Сміли з міні-футболу

DSC_0706 (3)18 листопада у Фізкультурно-спортивному клубі «Локомотив» підвели підсумки першого відкритого чемпіонату міста з міні-футболу. Його організатори – фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив» та Федерація футболу Сміли, підтримку надав виконавчий комітет Смілянської міської ради та управління освіти, молоді та спорту.

Участь взяли 9 команд зі Сміли та Смілянського району. Матчі відбувалися щосуботи на полі ФСК «Локомотив» протягом майже двох місяців. Вітання спортсменам, організаторам та всім, хто підтримав змагання, адресував керуючий справами Олександр Головченко та голова Федерації футболу Сміли Юрій Сегеда.

За результатами змагань третю сходинку п’єдесталу зайняли футболісти команди «Колос», с. Березняки. Спортсмени ФК«Балаклея» посіли друге місце. Першість виборола команда «Патріот» зі Сміли. Також організатори визначили кращих гравців чемпіонату. Кращим бомбардиром став Роман Хоменко ФК «Балаклея», кращим гравцем визнано Дмитра Лисака із команди «Колос» с.Березняки, кращим воротарем змагань став Олександр Солодухін  із команди «Патріот». Переможцям вручили Кубки, медалі та вимпели. Також  усі учасники  отримали пам’ятні призи.