Названо переможців міського конкурсу читців «Великого Шевченка слово незабутнє…»

 За сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту 12 березня в міському будинку культури  відбувся   міський конкурс читців «Великого Шевченка слово незабутнє…» до 205-ї річниці   з дня народження великого українського поета Тараса Шевченка.

Активну участь в Конкурсі взяли учні загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 1, 2, 4, 6, 7, 10, 11, 13, навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум”, навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. В.Т.Сенатора”, Будинку дитячої та юнацької творчості, ДНЗ «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів», Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ.

За підсумками журі визначено декламаторів, які посіли призові місця, тож вітаємо  переможців:

У І віковій категорії (7-9 років):

 за І місце – Карданець Катерину, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №  13 (творчий керівник – Казімірчук   Тамара   Павлівна,   вчитель   музичного   мистецтва  загальноосвітньої    школи І-ІІІ ступенів

№ 13) та Плічко Поліну, ученицю НВК  “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум” (творчий керівник – Яковенко  Алла  Степанівна,  вчитель  початкових   класів  НВК  “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум”);

 за ІІ місце – Дралова Андрія, вихованця Будинку дитячої та юнацької творчості (творчий керівник – Воробйова Інна Іванівна, керівник зразкового художнього колективу Дитячий театр «Мікс» Будинку дитячої та юнацької творчості);

за ІІІ місце – Бандурко Богдана, вихованця Будинку дитячої та юнацької творчості (творчий керівник – Воробйова Інна Іванівна, керівник зразкового художнього колективу Дитячий театр «Мікс» Будинку дитячої та юнацької творчості).

У ІІ віковій категорії (10-13 років):

за І місце – Селезень Марію, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (творчий керівник – Симоненко Світлана Іванівна, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №  6);

за ІІ місце – Шульгу Анастасію, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості (творчий керівник – Воробйова Інна Іванівна, керівник зразкового художнього колективу Дитячий театр «Мікс» Будинку дитячої та юнацької творчості);

за ІІІ місце – Коцабу Анастасію, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (творчий керівник – Білан Надія Іванівна, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2) та Гульбіщеву Юлію, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (творчий керівник – Симоненко Світлана Іванівна, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №  6).

У ІІІ віковій категорії (14-16 років):

за І місце – Ніколаєнко Софію, ученицю  загальноосвітньої   школи І-ІІІ ступенів №  10 (творчий керівник –  Ткаченко Юлія Валеріївна, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №  10) та   Нечай   Богдану,  ученицю  загальноосвітньої   школи  І-ІІІ ступенів

 №  11 (творчий керівник – Маліченко   Лариса   Василівна,  вчитель   української   мови та літератури  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

№  11);

за ІІ місце – Таран Марію,  ученицю  загальноосвітньої   школи І-ІІІ

ступенів №  2 (творчий керівник – Козубенко Тетяна Михайлівна, керівник гуртка психологічного самопізнання загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №  2), та Гуржій Крістіну, ученицю  загальноосвітньої   школи І-ІІІ ступенів №  1 (творчий керівник – Якимів Валентина Петрівна, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої   школи   І-ІІІ ступенів №  1);

за ІІІ місце – Номерчук Єлизавету, ученицю НВК  “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум” (творчий керівник – Іщенко Ганна Володимирівна, вчитель української мови та літератури НВК  “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум”);

У IV віковій  категорії ( 17-20 років):

за І місце – Богуна Максима, учня  загальноосвітньої   школи І-ІІІ ступенів № 1 (творчий керівник – Сорочинська  Світлана  Кирилівна,   вчитель   української   мови   та літератури загальноосвітньої   школи   І-ІІІ ступенів № 1),  та Біленко Анастасію, студентку Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ (творчий керівник – Олійник Олена Леонідівна, викладач української мови та літератури Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ);

 за ІІ місце – Гаган Ревеку, ученицю  загальноосвітньої   школи І-ІІІ ступенів №  6 (творчий керівник – Присяжна   Лілія Юріївна,  вчитель   української   мови   та    літератури   загальноосвітньої   школи   І-ІІІ ступенів №  6);

 за ІІІ місце – Мотуз Анастасію, ученицю ДНЗ «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» (творчий керівник –  Хоруженко   Людмила   Григорівна,   викладач  української   мови та літератури  ДНЗ «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів»;

  Переможців Конкурсу буде відзначено грамотами управління освіти, молоді та спорту й пам’ятними подарунками, творчих керівників, які підготували переможців подяками управління освіти, молоді та спорту.

Відділ молоді та спорту управління  освіти, молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *