Названо області із найнижчими цінами на продукти

49097800_2252838304930833_808512835964370944_n

Напередодні Різдва на Тернопільщині найнижчі ціни на продукти. Про це повідомив у мережі Facebook генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Аналіз даних офіційної статистики в листопаді показав, що Тернопільська область має найнижчу вартість соціальних продуктів харчування. У цьому регіоні продається третина найдешевших продуктів із переліку, який моніториться Держстатом. У їх числі – хліб, крупи, вершкове масло та інші продукти.

А ТОП-3 регіонів із найнижчими цінами виглядає так: безперечним лідером рейтингу є Тернопільщина, у якій одразу одинадцять соціальних продуктів мають найнижчу ціну серед усіх регіонів України. Друге місце посідає Полтавщина з чотирьома продуктами з найнижчою вартістю. Третя позиція в Дніпропетровщини з трьома найменуваннями продуктів соціального кошика.

Одинадцять областей не можуть похвалитися низькими цінами. У їх числі – Черкаська.

Нагадаємо, що в листопаді 2017 року найбільшими перевагами низьких цін користувались жителі Львівщини, у якій три соціальних продукти мали найнижчу ціну серед усіх інших областей: морква, капуста і картопля. Друге та третє місця посідали Запорізька й Тернопільська області – по дві позиції з найнижчою вартістю в кожній. У Запорізькій найдешевшими в 2017 році були яйця і рис, а на Тернопільщині – сало і сметана. 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *