Названо імена переможців обласних змагань з веслування на байдарках і каное

sam_00912 червня у Смілі відбулися відкриті обласні змагання з веслування на байдарках і каное на призи  срібного призера олімпійських ігор Олександра Мотузенка. У змаганнях брали участь п’ять команд із Сміли, Черкас, Умані, Новоархангельська, всього 73 учасника. На урочистому відкритті змагань спортсменів привітали міський голова Олексій Цибко,  срібний призер  ХХIV Олімпійських ігор 1988 року в Сеулі (Південна Корея),  дворазовий  чемпіон Світу, дванадцятиразовий  чемпіон СРСР,  майстер спорту міжнародного класу, почесний громадянин міста  Олександр Мотузенко.  

Переможцями та призерами серед смілян стали: Вадим Федюшкін, Денис Борисов, Олександра та Вікторія Михайленко, Владислав Силко, Євген Палій, Антон Шуляченко, Богдан Грязнов, Назар Петренко, Данило Шураєв, Олександр Хлевнюк, Настя Карпенко, Максим Ободовський, Владислав Синьогуб, Дмитро Галич. Нагороджував спортсменів грамотами та медалями наш славний земляк Олександр Мотузенко.

Відділ молоді та спорту висловлює щиру подяку за допомогу в організації та проведені змагань депутату міської ради Ігорю Ткаченку та приватному підприємцю Олені Сініциній.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *