Названо імена переможців конкурсу «Кращий державний службовець»

b852830a0cfd58b2c97ad9eb2170295aУ Смілянській районній державній адміністрації у березні-квітні цього року, традиційно, проведений I тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». У Конкурсі брали участь 7 державних службовців районної державної адміністрації: 3 – в номінації «Кращий керівник» і 4 – в номінації «Кращий спеціаліст».

Конкурс проходив у три етапи – тестові завдання в частині знання Конституції України, законодавства про державну службу, завдань, які стосуються функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця, завдання щодо складання ділового документу та володіння персональним комп’ютером.

За підсумками I туру Конкурсу в номінації “Кращий керівник” переможцем стала Інна Артеменко, завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей райдержадміністрації, в номінації  “Кращий спеціаліст” перемогу здобула Лариса Ніколашинапровідний спеціаліст відділу організаційної роботи, внутрішньої політики та управління персоналом апарату райдержадміністрації.

Лауреатами конкурсу, які зайняли друге місце, в номінації «Кращий керівник» визнано Оксану Золотарьову, начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації, в номінації «Кращий спеціаліст» – Тетяну Давиденко, головного спеціаліста відділу  персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення районної державної адміністрації. 

За інформацією Смілянської РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *