Названо галузі, де працівникам платили найбільшу зарплату

зарплатаСередня заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у листопаді становила 12186 грн, що у 2 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн).

Як інформують в обласному управлінні статисткиик, до видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці
відносилися: будівництво; сільське , лісове та рибне господарство; фінансова та страхова діяльність; складське господарство та допоміжна діяльність у сфері транспорту; державне управління й оборона, обов’язкове соціальне страхування.

Серед промислових видів діяльності найбільше платили працівникам підприємств з виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого
повітря; виробництва комп`ютерів, електронної та оптичної продукції; постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; виробництва хімічних речовин і продукції; фармацевтичних продуктів і препаратів. Тут заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2 – 2 раза і була віл 11 до майже 18 тисяч гривень.

Найнижчий рівень заробітної плати залишається у працівників сфери творчості, мистецтва та розваг; виробництві електричного устатковання; поштовій та кур’єрській діяльності і не перевищував 62% від середнього рівня по економіці – від 8 до 9,5 тисяч гривень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.