Наймолодші гімназисти зустрілися із смілянськими рятувальниками

Урок безпечної поведінки провели 9 червня для юних відвідувачів дитячої бібліотеки учнів 1-х класів гімназії ім. В.Т. Сенатора (класні керівники Наталія Чмиренко та Валентина Остапенко).

Організували та провели його працівники Головного Управління ДСНС України у Черкаській області.

На захід до дітей приїхали начальник відділення піротехнічних робіт групи піротехнічних робіт частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування Олександр Максимченко та інспектор Юрій Попов.

Діти отримали багато корисної та цікавої інформації: переглянули інформативне відео та дізналися про правила поведінки у разі виникнення пожежі та як діяти у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів.

Працівники Головного Управління ДСНС розповіли про різновиди боєприпасів та їх небезпеку, наголосили на важливості безпечної поведінки у побуті та під час відпочинку на водоймах.

Завдячуючи рятувальникам 12 пожежно-рятувальної частини з ДПРЗ ГУ ДСНС України в Черкаській області діти оглянули пожежний автомобіль, спорядження та обладнання вогнеборців, вчилися гасити умовну пожежу і навіть приміряли бронезахист саперів.

Зустріч пройшла насичено та цікаво, а також подарувала юним смілянам нові корисні знання та неймовірні враження.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.