Найближчі 10 днів на Черкащині панує “бабине літо”

Синоптична ситуація радує позитивними новинами, а питання початку опалювального сезону зараз не на часі.

По-перше, циклони, які досить довго утримували на Черкащині депресійну, хмарно-вологу погоду та відзначилися надмірною кількістю дощів, нарешті ВИДІЙШЛИ на схід.

По-друге, потужний та масштабний Азорський антициклон, став «кухнею» СОНЯЧНОЇ, СУХОЇ ТА ТЕПЛОЇ ПОГОДИ, яку прийнято називати «золотою осінню» – такою красивою, тихою та лагідною.

По-третє, в атмосфері «запрацював», більш стійкий західно-східний процес. А це значить, що вітри західних румбів НАЙБЛИЖЧІ 10 днів. підтримають ТЕПЛУ ТА СУХУ ПОГОДУ. Щоправда, ночі будуть ОСІННІМИ, із температурою 5-7° тепла, часом із густими ТУМАНАМИ та рясними холодними РОСАМИ. А ось вдень, в умовах атмосферної безтурботності, стовпчики термометрів фіксуватимуть 16-18°.

І ГОЛОВНЕ – БАГАТО СОНЦЯ, яке дуже корисне, для здоров’я та емоційного стану людини. Сонячне світло сприяє виробленню гормону серотоніну, який називають гормоном щастя і гарного настрою.

Така синоптична ситуація, не дивлячись на позитивну сторону стабільності, все ж має свої «мінуси» – сприятливі умови для НАКОПИЧЕННЯ шкідливих домішок у приземному шарі атмосфери та високий атмосферний тиск, що може негативно впливати на самопочуття людей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.