Найбільшим боржником у Смілі з виплати зарплат є ДП «Приладобудівний завод «Райдуга»

На підприємствах, що призупинили свою діяльність (Смілянська філія ТОВ «Еліт»), станом на 01.04.2016, сума заборгованості із виплати заробітної плати склала 3502,00 тис.грн.

На 5 підприємствах-банкрутах заборгованість, станом на 01.04.2016, становить 3127,80 тис.грн. Найбільшу заборгованість із виплати заробітної плати серед підприємств-банкрутів має ДП «Приладобудівний завод «Райдуга» – 2606,50 тис.грн.. Протягом березня 2016 року на ДП «Приладобудівний завод «Райдуга» було погашено 3,30 тис.грн.. Кожний з арбітражних керуючих підприємств проводить необхідну роботу для того щоб ліквідувати заборгованість із виплати заробітної плати.
Виконавчим комітетом Смілянської міської ради приділяється постійна увага питанню погашення боргів із заробітної плати та єдиного соціального внеску на підприємствах міста, інформує сайт міської ради
Щомісячно на засіданнях тимчасової комісії з питань контролю за погашенням заборгованості із заробітної плати та забезпеченню своєчасної сплати страхових внесків до Пенсійного фонду, надходжень до бюджетів всіх рівнів розглядаються питання погашення заборгованості із сплати єдиного внеску до Пенсійного фонду України та погашення заборгованості із виплати заробітної плати підприємствами. З початку 2016 року проведено 3 засідання, за результатами якого прийняті відповідні рішення.
Олександр Головченко,
заступник начальника управління

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *