Найбільші борги по зарплатах у Смілі, Черкасах та Умані

Найбільше боргів із виплати заробітної плати накопичили міста Сміла, Черкаси та Черкаський, Уманський та Маньківський райони. Про це на колегії департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА повідомив директор департаменту Руслан Чикало.

“За попередніми статистичними даними на 1 липня 2016 року загальна сума заборгованої заробітної плати становила 22,2 млн грн. Порівняно з даними на 1 січня, заборгованість зменшено на 2 млн грн. Загалом борги із виплати зарплати за попередніми даними на 1 липня 2016 року були у п’яти містах обласного значення та 11 районах області. Найбільшими боржниками є: міста Сміла — 7,2 млн грн (32,4 % від загального боргу), Черкаси — 6,7 млн грн (30,2 %), Черкаський — 2,8 млн грн (12,6%), Уманський — 1,8 млн грн (8,1%) та Маньківський — 1,7 млн грн (7,7%) райони. У зазначених регіонах зосереджено 91 % загального боргу, або 20,2 млн грн”, — повідомив Руслан Чикало.

Департаментом проводиться щотижневий моніторинг за станом виплати заборгованої заробітної плати, що надсилається до прокуратури області та контролюючих органів. За словами Руслана Чикала, розірвано контракти з чотирма керівниками комунальних та державних підприємств-боржників.

Джерело: Дзвін

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *