Найактивніше дрова купують на Черкащині

На вулиці осінь, а її початок завжди слугує своєрідним сигналом про купівлю дров. Лісівники постійно закликають завчасно купувати дрова, аби уникнути ажіотажу в передопалювальний період.

Із усієї кількості проданих дров лише з початку осені, тобто за 22 дні вересня, філії реалізували 43 тис. кбм деревини дровʼяної, з них 91% населенню, зазначають у ДП “Ліси України”.

Із початку року філії Центрального лісового офісу реалізували майже 415 тис. кбм дров паливних непромислового використання, в тому числі для населення – 352,5 тис. кбм. Порівняно з минулим роком обʼєм реалізації зріс на 3,5%, тобто на 13 тисяч кубометрів.

Найбільше громадяни купують дрова на Черкащині – реалізовано 128 тис. кбм дров. Кіровоградщина – понад 119 тис. кбм дров, Вінниччина – майже 105 тис. кбм.

Збільшення обʼємів свідчить про те, що люди прислухаються до попереджень всіх служб про тяжку зиму і готуються. Важливу роль відіграє проєкт “Купуй дрова влітку”, який у ДП “Ліси України” запустили з початку літа на всій території України.

Суттєве збільшення попиту очікуєтьмя у кінці жовтня – напочатку листопад. Втім, в усіх лісництвах філій постійно є запас дровʼяної деревини.

Дрова можна купити через онлайн-платформу ДроваЄ та звернувшись у найближче лісництво.
Процедура проста:
1️⃣потрібно написати заяву (з собою візьміть паспорт та ІПН);
2️⃣оплатити рахунок будь-яким зручним способом;
3️⃣сповістити контактну особу в лісництві про оплату і обговорити дату, місце і час для відвантаження дров;
4️⃣забрати дрова.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.