Найактуальніші питання щодо обмеження пенсій працюючим пенсіонерам

2 березня Верховна Рада ухвалила Закон № 2212 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення». У працюючих пенсіонерів виникло чимало запитань щодо нюансів цього закону. Відокремивши найактуальніші питання надаємо роз’яснення щодо виплати пенсій з 1 квітня 2015 року.
Пенсії працюючим пенсіонерам, на яких поширюється чинність Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», тобто вони отримують трудову пенсію, розмір якої перевищує 150% розміру прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, передбачається виплачувати у розмірі 85%, але не менш як 150% розміру прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність. Якщо пенсія до перерахунку була більша за 1423 гривні, а після перерахунку (після зменшення зі 100 до 85% ) стала меншою за 1423 гривні на місяць, то все одно отримуватимуть фіксовано не менше цієї суми.
Детальніше роз’яснення начальника відділу з виплати пенсій управління Пенсійного фонду України в м. Смілі та Смілянському районі Ярослави Шагіахметової читайте в газеті “Сміла” від 25 березня. Газета з’явиться у продажу вже зранку в середу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *